23 ноября 2009, 14:24
Сузір’я-НУВП – ТІМ-СКУФ - 49:94 і 56:89
ТИМ-СКУФ дважды побеждает Сузирья-НУВП Сузір’я-НУВП – ТІМ-СКУФ - 49:94 і 56:89
ТІМ-СКУФ bcdnepr.dp.ua

Після місячної перерви відновилися поєдинки у вищій лізі чемпіонату України серед жіночих команд. Дебютант ліги, рівненське Сузір’я-НУВГП, приймало беззаперечного фаворита турніру. столичний ТІМ-СКУФ. І хоча влітку киянки омолодили склад, тим не менше вони і надалі залишаються головними претендентками на "золото".

Через карантин рівнянки практично три тижні не тренувалися, що не могло не накласти свій відбиток на гру. Хоча у дебюті першої зустрічі господарки впевнено тримали гру у своїх руках (4:0, 7:2, 12:9), проте наприкінці стартової десятихвилинки вони почали помилятися. І досвідченіші киянки одразу відчули це. Декілька їхніх вдалих атак – і лідерство вже у гостей. На першу перерву команди пішли за шестиочковогї переваги столичного клубу – 18:12.

Надалі ж гості повністю господарювали на рівненському майданчику. Хоча епізодами Сузір’ю-НУВГП вдавалися награні комбінації, все-таки на загальному тлі це були епізоди. Варто було рівнянкам ціною неймовірних зусиль зменшити відставання, як декілька прикрих помилок – і киянки знову відривалися у рахунку. А коли у третій чверті гості застосували пресинг, то гра господаркам і взагалі розладналася. Коли Наталія Гаврилюк, Євгенія Шаровка і Юлія Березинець раз за разом вдало атакували кільце Сузір’я, то у підопічних Валерія Жартуна так і не знайшлося лідера, який би повів за собою подруг. Отож у підсумку розгромна поразка – 49:94 . У гостей найбільший вклад у перемогу внесли саме названа трійка: Гаврилюк – 23 очки, Шаровка – 20, Березинець – 16. У господарок по 12 пунктів на рахунку Олени Бондар і Людмили Сови.

У повторній зустрічі гості вирішили не спокушати долю і практично одразу почали масовано атакувати, що застало зненацька рівнянок. Лише через декілька хвилин господарки отямилися, однак киянки вже відірвалися у рахунку. Після проваленої стартової чверті (8:21), у наступній підопічні Валерія Жартуна зуміли покращити свою гру, проте гості ініціативи не віддавали. І коли Сузір'я скорочувало своє відставання, то одразу ТІМ-СКУФ відновлював статус-кво. Вкрай невдало зіграли лідери рівнянок Ганна Єремейчук, Вікторя Климюк і Олена Бондар, помилок яких би вистачило на декілька матчів. Отож, перемога гостей не викликала жодних сумнівів – 89:56. У киянок результативно зіграла Інна Фасхутдінова (22), у рівнянок – Сова (17).