Кубок Суперлиги. Будивельник громит Говерлу

12 января 2010, 20:16
| Марк Андреев, iSport.ua
Кубок Суперлиги. Будивельник громит Говерлу Даже родные стены не помогли подопечным Евгения Мурзина достойно сыграть с Будивельником.
Спаркс выдал одну из худших игр, фото БК Говерла
У листопаді минулого року Говерла і Будівельник вже зустрічалися у Івано-Франківську, щоправда у рамках чемпіонату Суперліги. Тоді столичні баскетболісти здобули впевнену перемогу з різницею у 22 очка (53:75). Цього разу підсумкова різниця сягнула і того більше – 29 очок (62:91). Щоправда, за своїм змістом обидва матчі дуже відрізнялися. У кубковому протистоянні "ведмеді" чинили серйозний опір одній з найкращих команд Суперліги, не відпускаючи суперника у рахунку більш як 30 ігрових хвилин. Щоправда наприкінці гри клас опонентів таки дався взнаки...

Початок гри довів, що Будівельник завітав до Івано-Франківська на перший матч 1/8 фіналу виключно за перемогою. Після двох стартових хвилин гості були попереду 7:2. Очевидно говерляни були готові до такого розвитку подій і, у свою чергу, відповіли стрімким ривком 7:0, а після влучного триочкового Павла Ревзіна навіть вийшли вперед 11:9. Друга половина першої чверті пройшла у цілком рівній боротьбі. Навіть незважаючи на два "ляпаса" з периметру від Ель-Аміна та Гуіна господарі відповіли видовищною грою Майка Фрейзера. Канадець, за традицією, не тільки підбирав, а й ефектно забивав з-під кільця. Відтак після перших десяти хвилин матчу перевага киян складала тільки чотири очки (22:18).

Не дивно, що друга чверть стала логічним продовженням першої. Боротьба точилася на усіх клаптиках майданчику манежу Коледжу фізвиховання. Щоправда деколи "ведмеді" все ж не до кінця відпрацьовували у захисті, чим одразу користалися суперники. Відтак, після серії влучних кидків Хендерсона, Анісімова та Неруша, перевага Будівельника у середині періоду складала вже "плюс 9" (31:22). Але підопічні Євгена Мурзіна не збиралися здаватися і, у свою чергу, організували ривок 7:0, практично наздогнавши іменитих опонентів. Та все ж кінцівка першої половини була саме за киянами, які пішли на відпочинок маючи восьмиочкову перевагу – 40:32.

На третю 10-хвилинку господарі вийшли сповнені сил та бажання переломити хід поєдинку. Відверто кажучи окремі відрізки Говерлі таки вдавалися, під час яких особливу активність проявляли вищезгаданий Фрейзер та Кудярвцев. Прикарпатські баскетболісти двічі наближались до суперників на відстань трьох очок (47:44). Проте у певних моментах відверто не вистачало диспечерських здібностей Патріка Спаркса, який проводив досить блідий матч. Відтак наприкінці тертьої чверті "говерляни" взагалі принишкли.

Зрозуміло, що цим сповна скористалися гості, в першу чергу Халід Ель-Амін, який наприкінці матчу роззабивався з периметра (тричі). У свою чергу Михайло Анісімов (за відсутності Фрейзера) здобув десять очок, які стали вагомим доповнення до неймовірного ривка гостей 19:0 (84:53). В завершальні хвилини обидві команди дозволили собі випустити на майданчик резервістів. До слова, у складі Говерли таки вийшов новачок Едді Ард, який у підсумку здобув 7 очок. Щодо підсумкового рахунку – 91:62, то він, відверто, виглядає не по грі, адже такий значний відрив кияни зробили тільки у заключній чверті.

Говерла - Будивельник - 62:91 (18:22, 14:18, 18:23, 12:28)

Г: Фрейзер (18 + 9 подборов + 2 блокшота), Кудрявцев (14), Ард (7), Такер (7)
Б: Анисимов (20 + 5 потерь), Гуинн (18 + 7 подборов), Эль-Амин (17 + 6 передач), Хендерсон (13), Малыш (11).